هفدهم مهر ساعت يازده روبروي ساختمان مرکزي دانشگاه آزاد اعتراض خود را به نحوه اجراي سرويس هاي اياب و ذهاب اعلام مينماييم...اطلاع رساني شود
+ نوشته شده در شنبه شانزدهم مهر 1390ساعت 20:51 توسط Ali T |

دوستان عزیزی که سوال و یا درخواستی از مدیر سایت دارن لطفا ایمیل بزنن.

email:semnaniau@gmail.com

+ نوشته شده در یکشنبه بیست و یکم شهریور 1389ساعت 21:6 توسط Ali T |

دیروز درسم تو دانشگاه سمنان به پایان رسید. در این راه خیلی سختی کشیدم ولی بالاخره تمام شد. برای من تمام شدنش هم خیلی سخت بود.

 در این راه دوستان  زیادی پیدا کردم . جنگ های روانی زیادی داشتم که خوشبختانه با همه کمبود ها  الان بعد از یک روز از پایان درسم همه ی این سختی ها برام  تبدیل شده به بدترین خاطرات در این 3سال .


3سال تلاش و زحمت بی وقفه .3سال بی خوابی. ولی باز خوشحالم از آشنایی با همه شما دوستان و خوشحال از اینکه توانستم از این مراحل سخت سر بلند بیرون بیام و غمگین از فراق دوستانی گرانقدر و مهربان چون بعضی از شما.

جا دارد تشکر کنم از کادر اساتید دانشگاه و كارمندان که در این 3سال بدون هیچ چشمداشتی تحمل سختی کردند و اشك را از چشمان ما جاری.

+ نوشته شده در چهارشنبه سوم شهریور 1389ساعت 3:25 توسط Ali T |

امروز گفتم بيامو يه كمي در مورد دانشگاهمون حرف بزنم

دانشگاه ما بهترين دانشگاه دنياست. به خدا جدي ميگم.

زيباترين كوير دنيا با دانشگاه منحصربه فردش در منطقه سمنان قرار دارد تا جايي كه مي توان اين منطقه را نمايشگاهي از زيبايي هاي دنيا ناميد. سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري، اين دانشگاه  را ستاره كوير ناميده است؛ ستاره اي كه با اساتيد افسانه اي و شوره زارهاي حاشيه آن و همين طور ديدني هاي منحصر به فرد آن از جمله انتظامات و سالن امتحانات و فضاي خاكي وسنگي آن مي تواند به يك منطقه ويژه گردشگري تبديل شود.

اين دانشگاه يكي از گرم  و خشك ترين دانشگاه هاي دنيا ميباشد.

اگرچه زيبايي هاي طبيعي و منحصر به فرد دانشگاه سمنان به خوبي براي گردشگران خارجي و داخلي معرفي نشده و هنوز براي بسياري از علاقه مندان به علم، اين دانشگاه و جذابيت هايش ناشناخته مانده است ؛اما با اين حال در سال هاي اخير اين دانشگاه جالب و ديدني، دانشجويان  زيادي را به خود ديده است و اينك با ورود دسته دسته دانشجو از سراسر ايران و حتي از جهان، آرام آرام از تنهايي خارج شده است و ديگر اين دانشگاه منحصر به فرد يك اقليم و منطقه جغرافيايي نيست بلكه منطقه اي جذاب براي دانشجويان به شمار مي آيد.

سلف دانشگاه يا ... ، منطقه اي جذاب و ديدني است كه در 2 كيلومتري شمال دانشكده مهندسي، قرار دارد؛ با اين حال به دليل نداشتن جاده و مسير مشخص، فقط عده معدود آشنا به منطقه مي توانند به آن جا سفر كنند.

اين دانشگاه به عنوان گرم ترين نقطه كره زمين معرفي شده است چنان كه دماي هواي اين منطقه در سايه فصل تابستان به 50 درجه سلسيوس مي رسد؛ بنابراين اين منطقه قطب گرمايي كره زمين  نيز به شمار مي رود.

منطقه حفاظت شده سالن امتحانات در جنوب شرقي دانشگاه , مرز اين دانشگاه با كوير است و داراي سيماي جذاب طبيعي و جلوه هاي زيبا با دوربين هاي مدار بسته و صندلي هاي چوبي دوره ساسانيان يكي از شاهكارهاي رييس دانشگاه است .

 چاله هاي عميق و صخره هاي پوشيده از آشغال ، جنگل هاي انبوه خار ،‌ دره هاي زيبا و مسئولان حراست با موتورهاي كراس در جاي جاي دانشگاه وجود دارد .

وجود حيات وحش و رويت آنها از  آلاچيق و به لحاظ برخورداري از امكانات اقامتي ، دانشگاه  را به يكي از قطب هاي سياحتي و توريستي كشور تبديل نموده است .

دانشگاه سمنان زيبايي هايي را در خود جاي داده كه مانند آن را در هيچ نقطه ديگري نمي توان مشاهده كرد. با وجود اين همه زيبايي و شگفتي كمتر كسي است كه از آن باخبر باشد و آن را بشناسد. به همين دليل ما بر آن شديم تا كمي از اين شگفتيها و زيبايي ها را توضيح دهيم:

 

 در اين دانشگاه در آن واحد اگه يك درسو با دوتا استاد متفاوت برداري و امتحان بدي يكيشو 2.5 ميشي و يكيشو 17 (در صورتي كه با يك معلومات جفتشونو امتحان بدي).

تو دانشگاه ما پرو‍‍ژه پاياني گرفتن مثل تراشيدن كوه بيستون ميمونه, واقعا سخته.

 وقتي استاد راهنما, پرو‍‍‍ژه رو بهت پيشنهاد ميده كوچكترين اطلاعاتي در مورده پرو‍ژه خودش نداره و از شما به عنوان استاد راهنماي خودش استفاده ميكنه و حالشو ميبره. مثل اين ميمونه كه در مورد گيربكس پروژه بده ولي تاحالا تو عمرش گيربكس نديده باشه ؛حالا ديگه حساب كن كه چه دهني از دانشجو سرويس ميشه تا بتونه پروژه رو انجام بده و دفاع كنه.

اگه هم اعتراض كني انگ احمق بودن و بي شعور بودن بهت ميزنن.

من تو اين دانشگاه از اين انگا زياد خوردم؛ يك ساعت و نيم در مورد پروژم دفاع كردم و استاد ممتهن سرش پايين بود چون اصلا نرم افزارشو بلد نبود و هيچ پيش ضمينه اي در مورد نرم افزارش نداشت؛ بعد شروع كرد به سوالايي كه اصلا ربطي به پروژه نداشت وقتي اعتراض كردم گفت من تاحالا تو اين دانشگاه بي تربيت تر از تو نديدم.

چرا تو اين دانشگاه هركي حرف حق ميزنه و از حقش دفاع ميكنه بيشعور و احمق حساب ميشه  ديگه جز همون زيبايي ها و شگفتي هاشه!!!!

كسي ميتونه به من بگه طبق كدوم قانون اگه ميانترم رو 8 بشي پايان ترم ميتوني 5 بشي؟؟؟ از اين اتفاقات تو اين دانشگاه زياد ميفته.

 حتي ميتوني ميان ترم ندي و دو برابر نمرشو استاد واست حساب كنه كه ديگه اين بستگي به تبحر خودت تو پاچه خواري استاد داره.هرچي تخصصت تو اين امر بيشتر باشه نمرتم بيشتره.

البته يکي از صنايع دستي که قدمتي ديرينه در دانشگاه سمنان دارد خا... مالي استاد است كه وضعيت فعلي آن در دانشگاه سمنان هم از لحاظ کيفيت و هم از لحاظ کميت بسيار مطلوب بوده و مرکز توليد نمره در دانشگاه است. مواد اوليه مصرف شده در خا... مالي  پشم  و پارچه است که در اندازه هاي مختلف تهيه مي شود و براي اساتيد مختلف فرق ميكند. در خا... مالي مي توان به ذوق و هنر دانشجو  پي برد.

3سال از بهترين روزاي عمرمو تو اين شهر و دانشگاه حروم كردم , هيچ خاطره خوبي از اينجا ندارم جز يه دل چركين از اساتيد و دانشگاه و شهر و....   .

 

اينجا انتهاي زمين است ، پايان سرزمين حيات است ، در اينجا گويي به مرز عالم ديگر نزديكيم . در اين كوير خدا حضور دارد.

 دانشگاه ما بهترين دانشگاه دنياست. به خدا جدي گفتم!!!

+ نوشته شده در دوشنبه چهاردهم تیر 1389ساعت 1:19 توسط Ali T |

  يك دانشجوي كارشناسي ارشد دانشگاه سمنان يكشنبه شب در خوابگاه دانشگاه اقدام به خودكشي كرد. يوسفي معاون فرهنگي دانشجويي دانشگاه سمنان در گفتگو با ايسنا، با تاييد اين خبر، با اشاره به ناموفق بودن اين خودكشي، علت احتمالي خودكشي دانشجوي مذكور را افسردگي و مسائل روحي و رواني بيان كرد. وي افزود: اين دانشجو سريعا با آمبولانس به بيمارستان منتقل شد و تحت درمان اقدامات اوليه قرار گرفت. ضمن آنكه رئيس، معاون فرهنگي و برخي ديگر از مسئولان دانشگاه نيز جهت پيگيري موضوع، در محل حادثه حاضر شدند. معاون دانشگاه سمنان با اشاره به انتقال دانشجوي مذكور به بيمارستاني در تهران و كمك دانشگاه در پرداخت بخشي از هزينه‌هاي درماني اين دانشجو، گفت: طبق آخرين اخبار اين دانشجو هم اكنون در كما به سر مي‌برد. به گفته يوسفي، اين دانشجو براي خودكشي از شيوه خفه كردن استفاده كرده بود. گفتني است، نامبرده دانشجوي ورودي بهمن ماه سال 86 در مقطع كارشناسي ارشد رياضي و اهل اليگودرز مي‌باشد.

شنبه,12 اردیبهشت,1388 - شماره : 2617

روزنامه اعتماد ملی

------------------------------------------

البته طي نتايج بدست امده مشخص شد كه توسط شخص يا اشخاصي كشته شده. كسي كه در مقطع كارشناسي ارشد رياضي درس ميخونه و هيچ مشكلي نداره چطور ميتونه خود كشي كنه؟؟


اين دانشجو هيچ مشكل افسردگي و مسائل روحي و رواني نداشته و تمام مطالبي كه دانشگاه و مطبوعات در اين مورد اعلام كردند دروغي بيش نيست.

در ضمن بر اثر مرگ مغزي از بين رفت كه تمام روزنامه ها و سايت هاي معتبر كشور اعلام كردند كه اين دانشجو براي خودكشي از شيوه خفه كردن استفاده كرده بود .


واقعا براي جامعه تحصيلكرده و مطبوعات و مسئولان دانشگاهي كشورمون متاسفم.

خواهش ميكنم اگه كسي از اين موضوع اطلاعي داره يا قاتل رو ميشناسه تو قسمت نظرات عنوان كنه تا خون اين جوان پايمال نشه.


درد من از حصار برکه نیست ، درد من از زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نمیکند.
+ نوشته شده در شنبه دوازدهم اردیبهشت 1388ساعت 9:59 توسط Ali T |

لطفا در خبر نامه دانشگاه عضو بشين تا در جريان جديد ترين خبر ها و اطلاعيه هاي دانشگاه قرار بگيريد.

+ نوشته شده در پنجشنبه بیست و چهارم بهمن 1387ساعت 15:5 توسط Ali T |

خدا پدر و مادر اين اساتيد دانشگاه آزاد سمنان رو......

من موندم به خدا از دست اين اساتيد چيكار كنم؟؟؟؟

نميدونم اينا چه توقعي از دانشجوي بدبخت دارن آخه؟ عين سگ درس ميخونيم و تو سر خودمون ميزنيم, اخر سر هم يا درسارو  به لطف اساتيد مي افتيم و يا مشروط ميشيم.

نميشه آدم از يه پيكان 58 تو جاده هاي ايران ,توقع  يه bmw2008  رو توي اتوبان هاي آلمان داشته باشه.( شير فهم هست ديگه؟)

بلا نسبت بعضي از اساتيد با سواد و فهميده (استثناء) بقيشون مثل خري ميمونن كه فقط جزوهاي دوره هاي دانشجويي خودشونو حمل ميكنن ,كه اگه اونم ازشون بگيريم با اون آقا خره هيچ فرقي ندارن. به خدا چند بار پيش اومده كه از روي جزوه هم اشتباه درس دادن.

بعضي هاشونم كه نيم ساعت از سر و ته كلاس ميزنن و يه جزوه در به داغون ميگن, بعد سوالاي امتحانشونو از سايت دانشكده هاي خارجي در ميارن و خيال ميكنن كه خيلي ميفهمن و با سوادن.

اگه تونستين درسو يه جوري بگين كه 80% بچه ها بفهمند اون موقع ميتونيد حرفي واسه گفتن داشته باشين, سوال سخت دادن كه هنر نيست.

به نظر شما 20% قبولي (اونم با 10 و 11) چي رو ميتونه برسونه؟

سطح علمي دانشكده؟

درك و فهم و سواد استاد؟

ريختن آبروي دانشجو و يا پر كردن حساب دانشگاه؟

به خدا اگه تو هر دانشگاه ديگه اينقدر زحمت ميكشيديم معدلمون كمتر از 17 نميشد.

به چيه اين دانشگاه دل خوش كنيم آخه؟ به اون ساختمون زيبا و خوشگلش كه بوي دستشوييش تو سالن حال آدمو به هم ميزنه, و يا اون فضاي سبزش و درختاي سر به فلك كشيدش , و يا استاداي خوش اخلاق و با سواد و با شعورش؟

اين هم از وضع انتخاب واحدشون كه اصلا تا 4 ساعت سايت دانشگاه تو هيچ شهري باز نميشد, وقتي هم كه باز شد همه كلاسا پر بود.  ( حالا خدا ميدونه چطوري؟).

اونم از شهرش كه مثل شهر ارواح ميمونه و يه جاي درست و حسابي نداره .

اي كاش

اي كاش

اي كاش

 عدالتي در كار بود.

 

+ نوشته شده در دوشنبه بیست و یکم بهمن 1387ساعت 22:35 توسط Ali T |

با سلام.

انتخاب واحدارو دیدین؟

دیدین چه بلایی سرمون اوردن؟

اصلا معلوم نیست ظرفیت ۲۵ نفره چه جوری میشه ۳۰ نفر بدون اینکه ظرفیت باقیمانده از صفر دراد؛بهر حال نور چشمی های دانشگان دیگه، از ما بهترون.

ما که گند زدیم با این انتخاب واحد ایشالا شما خوب انتخاب واحد کرده باشید که البته، بعید میدونم!

+ نوشته شده در سه شنبه بیست و ششم شهریور 1387ساعت 16:7 توسط Ali T |

به علت مشكل در تردد

دانشجویان دانشگاه آزاد سمنان مقابل دانشگاه تجمع كردند .

خبرگزاری فارس: شماری از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان، ظهر امروز به علت وجود مشكلات متعدد در رفت و آمد به دانشگاه تجمع كردند.

دانشگاه آزاد سمنان

به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان، در این حركت اعتراض‌آمیز كه به آرامی (چند تا شیشه خرد شد ) و با تعطیلی كلاس‌ها انجام شد، دانشجویان رفع مشكل تردد را به پردیس دانشگاهی دانشگاه آزاد واحد سمنان خواستار شدند.
تعدادی از دانشجویان در گفت‌و‌گوهای جداگانه‌ای با خبرنگار فارس در سمنان گفتند: اتوبوس‌هائی كه برای انتقال دانشجویان به مجتمع آموزشی دانشگاه آزاد سمنان تعیین شده است، از مسیرهای اصلی و مركزی داخل شهر عبور نمی‌كنند و این مسئله مشكلات متعددی را برای دانشجویان به وجود آورده است.
آنها افزودند: اتوبوس‌های دانشگاه آزاد بر‌خلاف سرویس‌های دانشگاه سمنان فقط از مسیرهای میدان معلم و میدان امیر كبیر به انتقال دانشجویان اقدام می‌كنند و مسیرهای میدان سعدی، مشاهیر و امام خمینی (ره) را كه مراكز اصلی شهر محسوب می‌شوند، پوشش نمی‌دهند.
برخی از آنها می‌گفتند: به علت كوتاهی دانشگاه آزاد در پوشش این مسیرها مجبوریم روزانه هزینه‌های هنگفتی را برای انتقال به دانشگاه كه 5 كیلومتر از آخرین نقطه شهر سمنان نیز دورتر است، پرداخت كنیم.
مجتمع آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان در كیلومتر 5 جاده دامغان واقع است.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان پیشتر اعلام كرده بود: مشكل جا به جایی دانشجویان این دانشگاه با هماهنگی مسئولان شهرداری سمنان رفع شده است.
هادی همتیان همچنین اظهار كرده بود: خانواده‌های بیش از 60 درصد دانشجویان این دانشگاه برای پرداخت شهریه‌های سالانه مشكل دارند و قادر به تأمین آن نیستند.
7 هزار و 200 دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان تحصیل می‌كنند

+ نوشته شده در دوشنبه دوازدهم آذر 1386ساعت 21:10 توسط Ali T |

.
 
شعرهای کودکان2 3 | قیمت هوو | ترم تابستان دانشگاه آزاد رامسر | سيستم اعلام نمرات سازمان فني حرفه اي اذربايجان شرقي |